(066) 443-26-16, (050) 331-48-32

contact Написати нам
ua Укр
en Eng

Авторська Майстерня Ландшафтного Мистецтва І.Кураколової ТОВ «Руся-Київ»

Ландшафтний дизайн у створенні садів

 

Ландшафтний дизайн  відіграє одну з провідних ролей у створенні гармонійного  середовища комфорту і затишку людей.                                                                                                                                                                           
            Сьогодні територія за вікнами отримує велику увагу як продовження інтер'єру. Вид з кімнат повинен плавно переходити в екстер'єр. І в цьому прекрасно проявляє себе ландшафтний дизайн. Стиль саду і стиль будинку мають бути єдині. Ландшафтний архітектор і архітектор будинку - це партнери та однодумці, що втілюють одну ідею. Ландшафтний дизайн - це потужний інструмент створення території комфорту, відпочинку всієї сім'ї.

Майстерня ландшафтного мистецтва Ірини Кураколової пропонує реалізацію «під ключ» авторських проектів, розроблених суто під Ваші індивідуальні запити і смаки. Фахівці різних напрямків ландшафтних робіт виконують завдання якісно і в строго обумовлені терміни. Мають великий досвід роботи на об'єктах різного ступеня складності рельєфу (включаючи водоспади висотою 8-9 метрів, гроти, підпірні стіни та інші складні конструктивні споруди). Фахівці з озеленювальних напрямків створюють неповторні клумби, міксбордери, рабатки, створюючи колірну палітру садиби. Ми з великою любов'ю ставимося до своєї справи і підходимо до всіх питань з повною відповідальністю і високим професіоналізмом.

             Майстерня ландшафтного мистецтва Ірини Кураколової пропонує розробку і реалізацію «під ключ» проектів з ландшафтного дизайну і виконання робіт на території міських і заміських особняків, котеджів, банків, ресторанів, офісів;

              розробляє проекти майданчиків для барбекю, кострищ, камінів для саду з декоративними елементами, садовими меблями, рослинами. Для обробки і облицювання барбекю і камінів використовуємо мармур, граніт, піщаник, сланець, дерево. Всі проекти реалізуються «під ключ». Якість робіт підтверджується наданням гарантії.

             Для інтер'єрів особняків, квартир, апартаментів, офісних та банківських установ розробляємо дизайн-проекти камінів. Каміни комплектуються топками виробництва Франції, Німеччини та Іспанії. Портали можуть бути виготовлені з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

             Архітектори департаменту з граніту і мармуру виконують архітектурні проекти з облицювання цоколів, фасадів, вхідних груп, сходів, підлоги і стін. Ми здійснюємо постачання граніту і мармуру згідно заявлених специфікацій. Граніт – українських родовищ (Капустянський, Жежелівський, Токівський,Межерічанський, Покостівський, Дідковицький, Танський, Новоселицький та ін.) Мармур - Італія, Іспанія, Туреччина, Пакистан, Індія.

             Майстерня ландшафтного мистецтва Ірини Кураколової співпрацює з редакціями різних журналів. Розміщуємо свої роботи в рубриках «Проект», «Об'єкт», «Сади і парки світу». 

             З питань співпраці звертатися за телефоном 066 443 26 16 Ірина Кураколова, Керівник Майстерні ландшафтного мистецтва, ландшафтний архітектор.